Doradztwo stypendialne


Od 2018 nie świadczymy już usług doradztwa stypendialnego

Doradztwo Stypendialne

Oprócz tradycyjnej, odpłatnej drogi publikacyjnej, istnieje opcja darmowej publikacji i zapłata za usługi wydawnicze tylko w sytuacji uzyskania przez Autora/kę stypendium/stypendiów.

Jak to działa? Przede wszystkim doradzamy co złożyć, jak złożyć i kiedy złożyć, żeby skutecznie otrzymać stypendium. Sami wielokrotnie otrzymywaliśmy stypendia, więc wiemy, jak ten system działa – możesz swobodnie korzystać z naszej wiedzy.

W zakresie naszej działalności mieści się m.in:

  • opublikowanie pracy licencjackiej czy magisterskiej w najwyżej punktowanej formie (monografia, rozdział, artykuł) względem stypendium, o które będzie starać się Autor/ka (zależnie od uczelni raz bardziej opłacalny może okazać się artykuł, innym zaś razem rozdział – do każdej osoby podchodzimy indywidualnie),
  • opublikowanie pracy zaliczeniowej przygotowanej na zajęcia – tak, te prace również się liczą, muszą jednak przejść przez pewien proces unaukowienia.
Kto może skorzystać z takiej usługi?

Przede wszystkim studenci (zwłaszcza na III i IV roku studiów), ale także doktoranci wszystkich kierunków i wszystkich specjalności w całej Polsce, którzy starają się bądź chcieliby zdobyć stypendia różnego rodzaju (ministra, rektora, prezydenta/rady miasta, stypendia bliżej nieokreślone).

Jeśli pomimo naszej pomocy i wysiłków, nie zostanie przyznane Ci stypendium, nie pobierzemy od Ciebie absolutnie żadnego wynagrodzenia za naszą pomoc!